Skylight Sistemler

Skylight Sistemler Karanlık alanların aydınlatılması kalapalık olan iş merkezleri ve alışveriş merkezlerinin aydınlatılması için uyuglanan bir sistemdir. Çelik sistemler üzerine uygulanan bu sistem tam bir güvenlik sağlamaktadır. Skylıght Sistemleri binalarda tam bir aydınlatma sağlamaktadır. Sistem mimari projesine uyugn olarak çeli,k sistemler üzerine kontes kanalllı düşey ve yatay alüminyum sisteminden oluşmaktadır. İstenilen cam özelliği ile kullanılmaktadır.

Skylight Çatı Sistemleri; Karanlık alanların aydınlatılması kalabalık iş merkezlerin yüksek tavanlarının ışık alması için uygulanan sistemdir.Amaç öncelikle ışıklandırma yapmaktır.Çelik konstürüksiyona uygulana bilmesi sağlamlığını ve tercih sebebini arttırmaktadır.

Modern binalardaki Skylight çatı sistemleri; binalardaki doğal aydınlanma problemini çözen estetik bir çözümdür. Sistem, mimari projesine uygun olarak ana taşıyıcı çelik konstrüksiyona tespit edilmiş kondens kanallı düşey ve yatay alüminyum ışıklık profillerinden oluşur.

Alüminyum profillerin üzerine, projede istenen ısı yalıtım değeri, renk ve kalınlığa göre seçilen ısıcamın fitil ve kapak montajı yapılır. Bu Sistem; otel, hastane, alışveriş merkezleri, kapalı yüzme havuzları, Fabrikalar ve cafelerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

× Whatsapp