Alüminyum Cephe Sistemleri

Giydirme_Cephe_Sistemleri
Giydirme Cephe Sistemleri
Kapakli Cephe Sistemleri
Yarı Silikon Cephe Sistemleri
Planer ( Transparan ) Cephe
Cam Güneş Kırıcı Sistemler
Yarı Kapaklı Cephe Sistemi
Skylight Sistemler

Alüminyum cephe sistemleri artık binalarda çok geniş ve çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Cephe kelimesi İtalyanca ‘facciata’ kelimesinden gelir ve binanın dış veya tüm dış yüzleri olarak tanımlanır.

Çoğu bina ısı kontrolü, güneş kontrolü veya havalandırma için cephe sistemlerini kullanır. Alüminyum panelin çok yönlülüğü, mimarlar, imalatçılar ve meraklıları gibi yaratıcı beyinler için sanal bir boş tuval sağlar ve bu nedenle pek çok farklı uygulamada kullanılabilir.

Yapabileceklerinizin tek sınırı hayal gücünüzdür. İnanılmaz şekiller ile sizi en iyi yansıtan cephe sistemlerini seçin. Yeni nesil alüminyum cephe sistemlerinde kullanıcılara kendi öz tasarımlarını binalarında görme fırsatı Asel Metal Yapı ile mümkün.

Neden Alüminyum Cephe Sistemleri?

Tasarım özelliği olarak, evinizi veya binanızı diğerlerinden ayırmak için alüminyumdan daha iyi bir metal yoktur. Hafif yapısı, aşındırıcı olmayan özellikleri nedeniyle uzun yıllar harika görünmeye devam etmesini sağlar. Hafif özellikleri, yapıştırıldığı binanın yapısına daha az baskı uygular ve çelikten çok daha kolay taşınır ve kurulur.

Karadeniz bölgesinde bulunan binalar birçok zorlu koşullarla karşı karşıyadır. Bu nedenle yerel çevre için tasarlayıp inşa ettiğimizde yapıların ve cephelerinin elementlere dayanacak kadar güçlü olması önemlidir. Alüminyum cepheler ister panel ister çıta veya diğer tasarımlar olsun, sağlamlığının yanında pratikliği ve estetiği ile rüzgâra, yağmura veya yangına karşı güvenli bir çözüm sunabilmektedir.

Kalite standartları ve derecelendirmeler hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçiniz.

Alüminyumun modern görünümü ve stili, onu asırlık ahşap ve beton yapılardan çok yönlü hale getirir. Alüminyumun işlenebilirliği, yıllar önce imkânsız olduğu sanılan tasarımların nefes kesici sonuçlarla hayat bulmasıdır.

Asel Metal Yapı Alüminyum Cephe Sistemlerinin Özellikleri:

-Garantili

-Yüksek kaliteli

-Sürdürülebilir

-Olağanüstü dayanıklılık

-Modern görünüm

-Hava koşullarına dayanıklılık

-Enerji verimliliği

Alüminyum cepheler inşaat sektörünü değiştiriyor ve kalıcı olmaya devam ediyor. Alüminyum cepheler evlerin daha çağdaş görünmesini sağlar. Geleneksel ahşap ve beton binaların aksine daha modern görünümler sergilemektedir. Enerji verimliliğini artırmaktan ve bakım maliyetlerini azaltmaya kadar pek çok fayda sağlamaktadır.

Evinizin veya işyerinizin, hayal edilebilecek her şekilde işlevsel olan sanatsal bir güzellik eseri olmasını istiyorsanız, alüminyum paneller tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Asel Metal Yapı alüminyum cephe sistemleri çalışmalarında kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Trabzon ve çevre illerde alüminyum cephe sistemleri Asel Metal Yapı güvencesiyle sizlerle. Kaliteli malzemelerin usta işçilikle birleşmesiyle ortaya göz alıcı eşsiz yapılar çıkmaktadır. Uzun yıllar boyunca birçok yönden fayda sağlayacak olan bu yapılar Asel Metal Yapı farkıyla sizlerle. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden yada whatsapp destek hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.

× Whatsapp