Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum Sürme
Sistemleri
pencere_sistemleri
Alüminyum Pencere
Sistemleri
Ofis Bölme
Sistemleri
Cam Kapi
Sistemleri

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum doğrama sistemleri, farklı levhaların işlenmesi sonucu ortaya çıkan malzemelerdir. Bu malzemelerin farklı şekillerde işlenmesi de çeşitli kullanımlara olanak sağlamaktadır. Ekonomik ve kullanışlı olduğunu düşündüğümüz bu sistemler farklı kişiler, işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Trabzon merkezli firmamızdan bilgi alabilir ve hayallerinizi projeye dönüştürebilirsiniz.

Alüminyum Doğramanın Avantajları

Asel Metal Yapı güvencesiyle Alüminyum doğrama sistemleri birçok avantajlar sunmaktadır. Bunlardan en önemlisi şüphesiz dayanıklılıktır. Bir diğer önemli husussa kolay temizlenebilir olmasıdır. Alüminyum doğrama sistemleri genellikle kolay temizlenmeleri ve daha uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Bu sistemler, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Alüminyum doğrama sistemlerinin bir diğer önemli özelliği ise çevre dostu olmalarıdır.

 Alüminyum Doğrama Çeşitleri

Birçok farklı malzemenin kullanımıyla üretilen alüminyum doğrama çeşitleri arasından insan sağlığına uygun doğal malzemelerin seçilmesi büyük önem arz etmektedir. Özellikle kapı ve pencerelerde alüminyum doğrama sıklıkla kullanılmaktadır. Kış aylarında kapı ve pencerelerden soğuğun girmesini engelleyen bu malzemeler ısı yalıtımı yapmanızı da sağlar. Alüminyum doğrama oldukça kullanışlı ve hafif ürünlerdir.

Ancak yapım yöntemlerine göre farklılık gösteren bu malzemelerin bir kısmı daha uzun ömürlüdür. Aynı zamanda bu tiplerden biri seçildikten sonra sistemin tam olarak istediğiniz ölçülere göre yapılması büyük önem taşımaktadır. Bu ölçüleri yanlış almak işinizi oldukça zorlaştıracaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına Trabzon’daki ofisimize gelerek daha sağlıklı hizmet alabilirsiniz.

 Neden Alüminyum Doğrama?

-Alüminyumun bakımı kolaydır. Bu özelliği sayesinde rahatlıkla temizlenebilir.
-Çevre dostudur. Sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm konusunda uygundurlar.
-Yangın performansı çok güçlüdür. Yeni nesil binalarda çoğunlukla bu sistemlere yer verilmesinin bir diğer önemli yönü de yangınlara karşı gösterdiği dayanıklı yapısıdır.
-Çerçeveler geniş açılmaya uygundur.
-Enerji verimliliği sağlar.
-Dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede olumsuz hava şartlarından etkilenmeyecek ürünlerdir.
-Modern görünüm sunar.

Asel Metal Yapı birbirinden kaliteli alüminyum doğrama çeşitlerini hizmetinize sunmaktadır. Alüminyum doğrama sistemleri, Trabzon ve çevre illerde Asel Metal Yapı güvencesiyle sizlerle. Kaliteli ürünlerin usta işçilikle birleşmesiyle ihtiyacınız doğrultusunda en ideal ürünleri sizlere sunuyoruz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ve şık görünüme sahip alüminyum doğrama sistemleri Asel Metal Yapı farkıyla sizlerle. Bilgi ve destek için iletişim numaralarımız yada whatsapp destek hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.

× Whatsapp