Giyotin Cam

Giyotin cam olarak projelere uygun olarak özel üretilir ve birçok alanda kullanılabilen, kullanışlı bir cam sistemidir. En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülünün çalışma stili otomasyon sistemidir. Bu sistemde, üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta ithal Zentax kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu cam sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur. Bu muazzam sistemin kullanımı oldukça basittir. Ürünün kullanımını dakikalar içerisinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Giyotin Cam Nedir?

Baştan başlayacak olursak ve bu cam sistemleri hakkında hiçbir bilgisi olmayan kişilere bilgi verecek olursak giyotin cam nedir  sorusunun cevabından başlayalım. Tam otomatik olarak açılımı sağlanan ve dikey açılan cam panellerini daha önce gördünüz mü? İşte bu paneller tam olarak giyotin cam olarak adlandırılıyor. Bu sistemde bulunan camlar kullanıcı kişi tarafından istenilen seviye tutulabilir. Yine kullanıcı kişinin isteği doğrultusunda sistemde bulunan cam modülleri bir artı bir, bir artı iki ya da bir artı üç şeklinde sisteme uyarlanabilir. Her seçenekte yalıtım profesyonel şartlarda sağlanacaktır. Bu imkanlarla birlikte ürünün opsiyonel seçenek fazlalığı, satın aldığı ürünü her aşamada yönetmek isteyenler için bu ürünü iyi bir fırsat yapıyor.

Temizlenebilir Giyotin Cam

Giyotin cam sistemleri, kişinin isteğine göre camın manuel, yarı otomatik ve otomatik olarak uzaktan kumanda ile ayarlanabildiği ve pencerenin dikey olarak açıldığı sistemlerdir. Son teknoloji uzaktan kumandalı kilitleme sistemi ile maksimum güvenlik sağlar. Ürünlerimiz yüksek mukavemetli temperli cam kullanımı ile çatlama ve kırılmaya karşı güçlüdür. Sistem cam paneller ve taşıyıcı kanatları birbirine sabitleyerek her türlü doğa olayına karşı dayanıklıdır.

Ürünlerimiz yüksek termal alüminyum profiller sayesinde rüzgar kuvvetine son derece dayanıklıdır. Uzaktan kumanda sistemi ile istediğiniz seviyeye kolayca ayarlayabilir, açık ve yarı açık bırakabilir ve içerideki temiz havayı kontrol edebilirsiniz. Böylece içerideki hijyeni üst sınırlara taşıyabilirsiniz.

Bu sistemlerdeki sabit paneller kapalı konumda korkuluk görevi görür. Hem kurulumu kolay hem de kullanımı kolay, ayrıca temizlemesi de kolaydır. Giyotin pencereler sessiz kullanımı ile gürültü kirliliğine neden olmaz. İşlevselliği ile günümüzde kullanımı oldukça yaygın ve popüler bir üründür. Evde ve iş yerlerinde güvenle kullanılabilir. Giyotin profiller engelsiz bir izleme deneyimi sunar. Minimalist bir yapıya sahip olan giyotin cam sistemleri yerden tasarruf etmenizi sağlar. Modern ve şık bir görünüm sağlar. Kafe & Restoranlar kontrollü sistemi ile kolaylık sağlarken, güvenlik cam panelleri korkuluk görevi görmektedir.

Bol kullanım ile ekstra yaşam alanı sunar. Uzun ömürlü giyotin camlar tasarruflu ürünlerdir. Temizlemesi kolay ve hijyeniktir. Üstün özelliklere sahip bu profiller, konutlar, kafeler, restoranlar, villalar, çiftlik evleri, kış bahçeleri ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. İstenilen ölçü ve profillerde üretilen giyotin cam profilleri farklı renk seçenekleri ile tarzınıza uyarlayabilirsiniz.

Asel Metal Yapı, kaliteli malzeme ve usta işçilikle birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik giyotin camlar sunar. Trabzon ve çevre illerde giyotin cam alanında kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ya da Whatsapp destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

giyotin_cam
× Whatsapp