Giriş Saçakları

Giriş saçakları, bir yapının olmazsa olmazlarındandır. Yeni bir yapının önüne veya gelecekteki konut gelişimine eklemek için şık bir özellik arıyorsanız, o zaman bir giriş saçağı tam size göre. Giriş saçakları, bir mülkün görünümünü ve verdiği hissi iyileştirme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda sert güneş, rüzgâr ve yağmur gibi unsurlara karşı da değerli koruma sağlar.

Saçak nedir?

Saçak, tipik olarak bir evin yan tarafına takılan hafif bir malzemedir; saçaklar genellikle gölge sağlamak için pencerelerin, kapıların veya terasların üzerine sabitlenir. Saçaklar, güneşten, rüzgardan ve yağmurdan korunmak için tasarlandığından, tüm yıl boyunca sıcak yaz günlerinde gölge sağlamak için veya havanın elverişsiz olduğu durumlarda barınak olarak kullanılabilir.

Giriş saçakları nedir?

Geleneksel olarak saçaklar, gölge ve elementlerden koruma sağlamak için tasarlanmış büyük bağımsız barınaklar olmuştur. Bir evin önüne stil ve barınak eklemek için giriş saçakları kapıların ve pencerelerin üzerine sabitlenebilir.

Giriş saçakları seçiminde dikkat edilecek hususlar nelerdir?

1-Saçak Türü: Saçak yaptırmak isteyenlerin hem görsellik hem de dayanıklılık açısından dikkat ettikleri en önemli konu başlığı saçağın türüdür. Kullandığımız saçak türleri cam, kompozit levha ve paslanmaz çeliktir. Bu ürünlerden en çok camı kullanmaktayız ancak müşterilerden gelecek talepler doğrultusunda saçak türü değişebilmektedir.

2-Kullanılan Malzemenin Kalitesi: Cam, kompozit levha ve paslanmaz çelik. Tercihiniz hangisi olursa olsun kullanılacak malzemenin kalitesi çok önemlidir. Asel Metal Yapı olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi giriş saçaklarında da en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilecek saçaklar üretiyoruz.

3-Yapılış Süresi: Giriş saçağı yaptıracak olanların önem verdiği diğer bir husus yapılış süresidir. Uzun süreli teslimat süresi müşteriler için can sıkıcı olabilir. Anlaşma sağladığınız işletmeyle teslimat süresi konuşulmalı ve zaman aşımı olmaması yönünde uyarı yapılmalıdır. Asel Metal Yapı olarak teslimat süreciyle ilgili net bilgilendirme yaparak çelişkili durumları ortadan kaldırıyoruz.

4-İşletme Güvenilirliği: Saçak yaptırılırken Asel Metal Yapı gibi güvenilir bir işletmeden hizmet almak önemlidir. Çünkü saçak inşaatında kullanılan ürünün kalitesi, işçilerin profesyonelliği ve teslimat süresi gibi faktörler aranılan önemli kriterlerdir. Asel Metal Yapı olarak kullanıcılarımıza bu alanlarda kusursuz hizmet vermekteyiz.

Giriş saçağı ve benzer ihtiyaçlarınız için Asel Metal Yapı olarak yanınızdayız. Asel Metal Yapı, Trabzon ve çevre illerde giriş saçağı hizmeti alacak olanların tercihidir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ya da Whatsapp destek hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.

× Whatsapp