Otomasyon Sistemleri

Fotosel Kapılar

Döner Kapılar

Garaj Kapıları

Motorlu Cam Kapılar

Ameliyathane Hermetik Kapıları

Panjur Sistemleri

Körük Kapı Sistemleri

Yana Kayar Kapı Sistemleri

Otomatik Pariyer Sistemleri

Otomasyon sistemleri, ev ya da işyerlerine birçok kolaylıklar sağlayan sistemlerdir. Herhangi bir uygulama için doğru otomatik kapıyı seçmek için tesis yerleşimi, kullanıcı tipleri, trafik yoğunluğu, istenen görsel izlenim ve beklenen kullanım göz önünde bulundurulmalıdır.

Ek olarak, sağlık tesisleri için otomatik kapılar seçerken genellikle dikkate alınması gereken birçok ek ve karmaşık gereksinim vardır. Hastanelerde otomatik kapılar, doktor muayenehaneleri, cerrahi merkezler ve diğer sağlık hizmetleri ortamları, hastaları, çalışanları, ilaçları, hassas tıbbi kayıtları ve pahalı tıbbi ekipmanı güvenli ve emniyetli tutmada sıklıkla önemli bir rol oynar. Ayrıca, yatak ve sedyelerin kolay transferini sağlamak için sağlık tesislerinde genellikle geniş erişim alanları zorunludur. Bu nedenle seçilen kapıların tasarımı da bunu desteklemelidir. Tesis sahibi, tasarımcı ve kapı tedarikçisi birlikte kapıların tesisin güvenlik sistemi ile çalışmasını sağlama sorumluluğunu üstlenmelidir.

Üç temel otomatik kapı tipi vardır: otomatik kayar kapılar, otomatik döner kapılar ve otomatik katlanır kapılar. Birçok üretici, özel bakım tesisleri için özel olarak geliştirilmiş kapı modelleri sunmaktadır. Bu modeller genellikle, dış gürültüden rahatsızlık duymadan hastaların sürekli gözlemlenmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bazıları ayrıca acil durumlarda kapıların kapı aralığının tam genişliğine açılmasını mümkün kılacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece personelin büyük yatakları ve hantal ekipmanları hızlı ve kolay bir şekilde taşımasına olanak tanır.

Çok sayıda farklı ticari kapı donanımı ve parçası ile kapınız için neye ihtiyacınız olduğunu nasıl bileceksiniz? Bu yazının endişelerinizi gidermeye ve ticari otomatik kayar ve sallanan kapılara yönelik seçeneklerle ilgili temel soruları yanıtlamaya yardımcı olabileceğini umuyoruz.

Farklı kapı tipleri için farklı otomatik kapı parçaları gereklidir: otomatik kayar kapılar, otomatik döner kapılar, düşük enerjili kapılar engelliler için kapılar, otomatik ikiye katlanır kapılar, otomatik döner kapılar ve daha fazlası.

Otomatik Kapı Bakımı

Tüm kritik konular ele alındıktan ve seçim süreci tamamlandıktan sonra, yeni kapılarınız için planlı bir bakım programı düşünmenin zamanı geldi. Herhangi bir yatırımı korumak için adımlar atılması gerekir ve otomatik kapılar istisna değildir. Planlı bir bakım programı, performans ömrünü artırarak ve acil servis çağrılarını minimumda tutarak sahip olma maliyetini önemli ölçüde azaltabilir. Çok sayıda planlı bakım programı mevcuttur. Tesisin sahip olduğu otomatik kapı sayısı, müşteri trafiği miktarı, otomatik kapıların yaşı ve mal sahibinin bakım programlarına yönelik genel tutumu, tipik olarak hangi programın seçileceğini etkiler. Teklifler genellikle temelden tam hizmete uzanan bir dizi programı içerir.

Temel Planlı Bakım

Temel bir planlı bakım sözleşmesi ile otomasyon sistemleri uzun süreler boyunca size hizmet verebilir. Bu bakım işlemlerinde gerektiğinde, kapı sensörleri, açılma ve kapanma hızları kontrol edilir ve ayarlanır. Bileşenler, kayışlar, dişliler ve yağlayıcılar, pivotlar, cam ve kılavuz raylar da kontrol edilir.

Asel Metal Yapı Güvencesiyle Otomasyon Sistemleri

Asel Metal Yapı, Trabzon ve çevre illerde otomasyon sistemleri ile alakalı tüm hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli malzeme ve usta işçiliğin bir araya gelmesiyle ortaya koyduğumuz ürünlerimiz kullanıcılarımızdan tam not almaktadır. Asel Metal Yapı güvencesiyle sunduğumuz başlıca hizmetler şu şekildedir: Fotosel Kapılar, Döner Kapılar, Garaj Kapıları, Motorlu Cam Kapılar, Ameliyathane Hermetik Kapıları, Panjur Sistemleri, Körük Kapı Sistemleri, Yana Kayar Kapı Sistemleri, Otomatik Bariyer Sistemleri.

Asel Metal Yapı güvencesiyle Trabzon ve çevre illerde otomasyon sistemleri kuruyoruz.  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ya da whatsapp destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

× Whatsapp